Debiuty na giełdzie - a więc, w jaki sposób odnaleźć dobrego konsultanta finansowego

Posted on 02/06/2019 10:24am

Co to jest NewConnect? Jak odnaleźć doskonałego konsultanta finansowego? Tego wszystkiego dowiesz się czytając nasz artykuł!


Debiut na NewConnect jest takie samiutkie jak debiut na giełdzie.


debiut na newconnect
Author: New Zealand Tertiary Education Union
Source: http://www.flickr.com


Jednak charakterystyczne dla tego rynku akcji (tej rzeczy pełna nazewnictwo to Rynek Akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie) jest to, że prowadzony jest poza rynkiem regulowanym, takie jak alternatywny metoda obrotu. Jeśli nie masz potrzeby debiutować na zwykłej giełdzie, zadebiutuj z New Connect! W czasie tego inicjacji, czeka Ciebie pomoc ze stronki New Connect w postaci...
Autoryzowany doradca New Connect - kim jest taka persona? Otóż autoryzowanym doradcą jest przedsiębiorstwo inwestycyjna albo podmiot, który wpisany jest na indeks Autoryzowanych Doradców (musi to być osoba, którą bywa powiązana z obrotem gospodarczym). Jeśli potrzebujesz usług autoryzowanego doradcy newconnect, łatwo ich znaleźć.Osoba ta (bądź przedsiębiorstwo) musi zostać jednocześnie jedną z wiodących ze stron procesu pakowania jakiejś spółki na rynek NewConnect. Robotą doradcy bywa zrobienie a także potwierdzenie dokumentów z informacjami persony ubiegającej o wprowadzenie do systemu. Ponad to nadzoruje inicjację emitenta, dopomaga przy tej osoby obowiązkach informacyjnych, a także udziela wsparcia konkretnemu emitentowi przez okres najmniej dwunastu miechów po ofercie (debiucie). portal NewConnect ma w posiadaniu ogromną listę autoryzowanych doradców, którzy bywają rozpierzchnięci po calutkiej Polsce.


Wejdź na ich stronkę internetową i odnajdź kogoś dla samego siebie oraz\a także swojej firmy! Nie zwlekaj oraz zapoznaj się z katalogiem najwspanialszych doradców pieniężnych już teraz!

Tags: portal, system, sposób