Druk wizytówek.

Posted on 06/02/2019 7:50am

Niewielki biały kartonik z najczęściej czarnymi, drukowanymi literami, niemal od zawsze był symbolem uprzejmości i szacunku. Obecnie jest stałym elementem zebrań biznesowych bądź wyjść towarzyskich, w trakcie których nawiązujemy nowe znajomości. Wizytówki, bowiem to o nich mowa, współtowarzyszą nam już od dziesięcioleci i nic nie wskazuje na to, by coś mogło się pod tym względem odwrócić. Historycy twierdzą, iż pierwsze wizytówki pokazały się w Europie już w XVII wieku, natomiast ich funkcja była zgoła inna od tej znanej nam współcześnie. Obecnie wizytówki stanowią integralny atrybut obiadu biznesowego.

wizytówki
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Ładnie przygotowane oraz drukowane są swoistym świadectwem osoby, która daje wizytówkę. Niemniej dawniej nie cieszyły się one estymą w kręgach sprzedawców czy kupców, lecz stanowiły cechę arystokracji. Używano je w celu zaanonsowania swojego przyjazdu. Szlachta, poczytująca się za najważniejszą grupę społeczną, uformowała wiele konwenansów, jednym z nich było na przykład rozsyłanie służącego z wizytówką, niekiedy nawet do swojego mieszkania. Nieżyczliwi sądzą, iż ci, którzy przesyłali wizytówki do własnych posiadłości nie byli królami zadufania, jednak pragnęli w dżentelmeński sposób i bez skandalu informować swoją żonę i jej kochanka, że mąż wkrótce wróci do domu. Współcześnie wizytówki stały się symbolem biznesu i już niemal wyłącznie funkcjonują na spotkaniach w interesach czy firmowych kolacjach. Zwykłe informacje, które powinny się znajdować na naszych białych karteczkach, kiedy zlecimy komuś drukowanie wizytówek np: druk (czujniki wizyjne) wizytówek, to logo firmy, w jakiej jesteśmy zatrudnieni, nasze imię i nazwisko, numer telefonu i inne ważkie informacje mogące być użyteczne przy próbie ponownego kontaktu.kreatywne wizytówki
Author: César Santiago Molina
Source: http://www.flickr.com
By zagwarantować sobie niezbędną ilość potrzebnych nam wizytówek, należy udać się do drukarni, by tam samemu albo z introligatorem przygotować odpowiednią wizytówkę. Niemniej taka samodzielna wizyta w drukarni może okazać się wyprawą dość zajmującą, a przez to czasochłonną. Dlatego też można przykładowo skorzystać z coraz popularniejszej oferty wizytówki online w takim miejscu jak na przykład to: . Polega ona na tym, że na wybranej stronie internetowej wybieramy odpowiadający nam szablon, potem wybieramy model nadrukowywanych liter oraz ich kolor. Możemy oczywiście dobrać do tego dodatkowe składniki czy szablon, ale należy też uwzględnić, że nie wszystkim może przypaść do gustu za bardzo kolorowa wizytówka. Pamiętajmy, że jeżeli chcemy dziś zrobić dobre odczucia na naszym kliencie biznesowym, to musimy postarać się o wizytówkę ciekawą, ale z klasą, która będzie nas dobrze prezentowała.

Tags: szablon, biznes, drukarnia, handel