Najważniejsze zalety reklamy na telebimach, jak są wykonane nowoczesne panele LED.

Posted on 01/02/2022 7:16am

Telebimy szturmem wkroczyły na reklamowy rynek kilkanaście lat temu i wiele wskazuje na to, że na długo na nim pozostaną. Możliwe to było dzięki bardzo dużemu postępowi technicznemu, który dokonał się w dziedzinie światła ledowego. Telebimy są wykonane z tysięcy malutkich punktów, a każdy z nich jeszcze dodatkowo składa się z trzech diod. Każda z nich ma inną barwę, i suma ich światła daje wynikowy kolor widziany przez odbiorcę.

bilboard
Source: flickr.com
Telebimy najczęściej są produkowane z niedużych paneli, które można złączać w dowolne zestawy. W każdym z takich paneli znajduje się określona ilość punktów, oraz układ sterujący odpowiadający za ich działanie - sprawdź kompletną propozycję pod adresem. Dzięki możliwościom łączenia można z tego typu oddzielnych paneli złożyć w zasadzie nieograniczone telebimy, a co najważniejsze, można to zrobić na jakiś okres czasu i później je rozmontować.

O sprawach dotyczących różnych kwestii dowiedzieć się możemy z internetu. Wtedy wystarczy zobaczyć artykuł o przedstawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły.

Z plusów telebimów korzysta obecnie nie tylko sam rynek reklamowy, chociaż ten je bardzo ciepło przyjął, ale także często są używane przy różnego rodzaju imprezach kulturalnych i sportowych.reklama zewnętrzna
Author: Andy Atzert
Source: http://www.flickr.com
Tak naprawdę reklama na telebimach ma całkiem spore zalety w porównaniu ze starszymi nośnikami. Po pierwsze daje wcześniej niespotykaną elastyczność emisji. Zmiana reklamy na klasycznym bilboardzie wiązała się z wysłaniem na miejsce jednego z pracowników, który musiał przykleić nową. Przy kilkudziesięciu obsługiwanych punktach mogło się z tego zrobić faktycznie sporo pracy, i to nie dla jednej osoby. Jeśli chodzi o telebimy sprawa jest dużo prostsza, bowiem starczy wgrać nowy schemat emitowania do sterownika i wszystko będzie załatwione. I właśnie taka duża elastyczność jest największą zaletą, jaką proponują te nowoczesne urządzenia. Reklamy emitować można z dowolną częstotliwością i kolejnością, a ich ustawienie nie jest wcale trudne. Kolejną istotną zaletą jest to, że reklama na telebimie gdańsk jest widoczna w każdych warunkach pogodowych. Zastosowane w takich telebimach diody mają wysoką jasność, dzięki czemu są doskonale widoczne nawet w zupełnej ciemności czy przy padającym deszczu lub śniegu.

Tags: rynek, dioda, Urządzenia