Parę metod na problemy z finansami

Posted on 16/02/2023 9:37am

Istnieją takie chwile w życiu niemalże chyba każdego człowieka, że potrzebujemy mieć duże zasoby finansowe tu i teraz. Jeżeli mamy dużych ,tak zwanych”zaskórników”, może okazać się, że będziemy musieli zwrócić się o pomoc, na przykład, do kogoś z bliskich lub przyjaciół albo też do konkretnej instytucji finansowej.
Częstokroć bywa jednakżę i tak, że nie będziemy mogli uzyskać pomocy finansowej tą drogą. W niektórych bankach proces przyznawania kredytu trwa dość długo a dodatkowym utrudnieniem są warunki, jakie należy wypełnić aby otrzymać pieniądze.


wystawa sklepowa z ciuchami
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com


Laptop, biurowiec
Author: Maxime Guilbot
Source: http://www.flickr.com


Rozwiązaniem mogą w takich chwilach okazać się tzw. “chwilówki”, a więc pożyczki finansowej udzielane przez różne firmy finansowe. Dobrym przykładem jest choćby Extra Portfel, sprawdź extra portfel a więc oferta z jakiej skorzystać może prawie każdy. Co bardzo interesujące, kredyt ten jest całkowicie darmowy do kwoty dwóch tysięcy, jeżeli będzie spłacony w ciągu miesiąca od zaciągnięcia zobowiązania. Kolejnym ułatwieniem jest to, że mamy możliwość skorzystania z tego produktu wypełniając formularz przez odpowiednią stronę www.


rzeczoznawcy majątkowi
Author: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Source: http://www.flickr.com


Natomiast jeżeli dysponujemy już konkretnymi oszczędnościami a także myślimy o lokacie kapITału, to warto rozważyć propozycję lokat.klient (http://secretclient.com/mystery-shopping-shopper.html)Jest to rodzaj inwestycji, jaka polega na wpłaceniu środków na dany rachunek w banku na pewien okres, w trakcie którego nie możemy wybrać pieniędzy, ponieważ grozi to stratą wypracowanych odsetek. W dostępnych ofertach jest wiele takich produktów.


Świetnym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, zobaczysz tutaj w której mamy wysokie oprocentowanie 3,2% a co ważne - gwarancję braku straty odsetek w wypadku wcześniejszego zerwania lokaty. Kolejną zaletą jest długość trwania lokaty - jedynie 3 miesiące, co sprawia, iż nie ma potrzeby “zamrażania” kapitału na długi czas.

Tags: pomoc, IT, interes, rodzaj