Szkolimy siebie oraz ludzi, których zatrudniamy - jakie?

Posted on 19/11/2023 7:26am

Kiedy zależy nam na tym, by nasza firma rzeczywiście bardzo dobrze się rozwijała, to powinniśmy nie zapominać, że stale trzeba się doszkalać. Jeżeli nie chcemy pozostać daleko za konkurencją, to powinniśmy stawiać na rozwój. To bardzo ważne. Dlatego dobrze posprawdzać, czym są gry biznesowe. Nie musimy od razu organizować ogromnego szkolenia, wystarczy ludzi, u nas zatrudnionych, podzielić na kilka grup i zaangażować ich w jakąś ciekawą grę po części szkoleniową.


gra menedżerska
Author: Michael Cardus
Source: http://www.flickr.com
Tego typu gry dają możliwość na połączenie ekipy, dobrze, więc o takich grach pamiętać. Przynajmniej raz na kilka miesięcy powinno się biznesowe gry zorganizować. Możemy oczywiście pomyśleć o tym, by firma z zewnątrz zrobiła szkolenie, w którym zostaną przeprowadzone przeróżne gry - . Wszystko zależy od tego, na jakim etapie rozwoju jesteśmy my sami, czy jesteśmy w stanie ogarnąć coś w swoim zakresie dla swej firmy w tym aspekcie, czy jednak nie.

Wybieranie właściwego szkolenia
Sporo firm organizuje szkolenia, wtedy, kiedy wychodzi na to, że w budżecie będzie jakiś nadmiar gotówki, który należy spożytkować.

Podoba Ci się ten wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu - ta witryna vat w niemczech także na pewno przypadnie Ci do gustu!

Nie jest to jednak dobre podejście. Szkolić trzeba się ciągle, żeby firma rzeczywiście była w stanie się rozwijać. Zależnie od potrzeb nasza firma może wybrać szkolenia outdoor lub powinna postawić na bardziej standardowe szkolenia integracyjne na przykład: szkolenia integracyjne. Należy więc przemyśleć, co tak naprawdę będzie sensowne dla nas i naszych pracowników. Bo gdy chodzi o szkolenia tego typu to wszyscy powinni w nich brać udział. Jeżeli kadra kierownicza, nie uczestniczy w szkoleniach, to nie pozna swojego zespołu.


szkolenie
Author: Root Impact
Source: http://www.flickr.com
A m.in. w tym rzecz, by się poznać. Na szkoleniach łatwo dostrzec te cechy pracowników, które w czasie pracy są ukryte. Może wyjść na to, że część osób posiada ukryty potencjał, który powinno się spożytkować w działalności firmy. Dobrze, więc planować wydatki na szkolenia już w trakcie układania budżetu. Nie należy traktować szkoleń, jako dodatku. Zresztą, jeśli trafimy na super firmę organizującą szkolenia czy to integracyjne albo każde inne, to zrozumiemy, że to naprawdę fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich firm.

Tags: biznes, firma, integracja, kadra