Usługi prawne - prawo cywilne, prawo środowiska, prawo niemieckie

Posted on 18/09/2017 6:44am

Kancelaria prawna "Lexperts" jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Oferujemy doradztwo prawne na najwyższym poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także międzynarodowymi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna przedsiębiorstw, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Działamy w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska oraz prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w oparciu o prawo polskie, prawo niemieckie i prawo (zobacz https://www.poradnik.wfirma.pl/) europejskie. Zobacz więcej: lexperts.pl/uslugi/prawo-europejskie/


Kancelaria Prawna Lexperts
Source: Lexperts.pl
Współdziałamy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z obszaru Dolnego Śląska (w tym Wrocław, Trzebnica) oraz Wielkopolski. Na potrzeby klientów współdziała z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, i inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii fachowej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. Zespół kancelarii budują aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, którzy swoje doświadczenia budowali zarówno w kraju, jak i za granicą.

Kancelaria prawnicza "Lexperts" zaprasza, jeśli interesuje Państwa dobry prawnik dla firm oraz pomoc prawna zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Więcej informacji jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, a także dane kontaktowe oraz szczegółowy zakres świadczenia obsługi prawnej, udostępniamy Państwu w serwisie internetowym lexperts.pl.

Tags: Wrocław, absolwenci, prawo, studia, Adwokat