W którym kraju dobrze jest zamieszkać na stałe

Posted on 29/02/2020 3:22pm

Uwielbiasz podróżować i masz odczucie, że jeszcze nie zdecydowałeś się, w jakim państwie byłoby ci dobrze? Jeżeli lubisz zwiedzać nowe miejsca, a dłuższe podróże nie są ci obce, z pewnością nie raz zastanawiałeś się czy nie dobrze byłoby osiedlić się w obcym kraju. Tylko w którym?

Holandia
Author: Dekoral
Wedle badań ONZ państwem w którym żyje się najlepiej jest Norwegia. Norwegia słynie z przepięknych pejzażów, jednakże nie jedynie. Norwegia ma też największy współczynnik rozwoju społecznego. Norwegia to kraj idealny do życia, dbający o duży poziom wykształcenia obywateli, z niską stopą bezrobocia oraz wysokim poziomem opieki socjalnej.

Na kolejnym miejscu znalazła się Australia. Jest ona także państwem wysoko rozwiniętym, z wielokulturowym społeczeństwem. Jeśli chodzi o opiekę zdrowotną i wolność osobistą - wiedzie prym zaraz po Norwegii.

Królestwo Niderlandów kojarzone jest przede wszystkim z tulipanami i rowerami. Znana z przyzwolenia na marihuanę, legalizacji aborcji jak też związków homoseksualnych. Troszczy się o ekologię, ma rozwinięty system wykorzystywania alternatywnych źródeł zasilania. Słynnymi Holendrami są Rembrandt oraz Vincent van Gogh.

Stany Zjednoczone od lat były oraz są dla wielu krajem marzeń. Populacja Stanów Zjednoczonych to mieszanka rasowa, ludność rozmaitych narodowości jak też kultur. Bogactwo, zróżnicowanie jak też nowoczesność Stanów Zjednoczonych przyciągają niczym lep.

Nowa Zelandia to następny dobry kraj do życia. Kraj bezpieczny i nieskorumpowany. To tutaj panie jako pierwsze w świecie uzyskały prawo głosu w wyborach parlamentarnych. Prześliczne krajobrazy i wieczna zieleń dodatkowo poprawiają jakość życia mieszkańców.Banknoty euro
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Chociaż w tych krajach można więcej zarobić, to ciągle ogromnie popularną jest emigracja naszych rodaków za zachodnią granicę. W owym przypadku przesądza bliskość familii, a również przetarte w ciągu wielu lat trasy. Z pewnością wysoka jest u naszych zachodnich sąsiadów jakość życia codziennego, której nie można porównywać z Polską jak również nieporównywalnie wyższą jest płaca minimalna w Niemczech (czytaj na balduin-pfnuer.depunktu widzenia osoby prowadzącej przedsiębiorstwo, z pewnością bardziej korzystny jest w Niemczech system skarbowy. Nasze prawo jest w porównaniu z nim niezwykle zawiłe oraz mało pewne. Prócz tego w Niemczech jest też o wiele lehttp://www.balduin-pfnuer.de/pl/nie dziwi więc , że wielu stawia na ten właśnie kraj.

Tags: Norwegia, jakość, opieka, poziom, kraj, bogactwo, rozwinięty