Z jakiego powodu najlepsza reklama to reklama świetlna?

Posted on 08/05/2020 8:28am

Stałym problemem właścicieli firm jest wyszukanie sposobu na efektywne i niedrogie reklamowanie własnego produktu. Ogólnie bowiem wiadomo, że fundamentem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest promocja. Najważniejsze jest to, że powinno się trafić do zainteresowanego, a najłatwiej można to uzyskać dzięki zastosowaniu reklamy zauważalnej. Mocno widoczne są właśnie reklamy LED, dlatego powinno się w nie zainwestować.


Reklama LED
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Zainteresowanie przekłada się bezpośrednio na zarobki przedsiębiorstwa, dlatego na rynku tak konieczna jest konkurencja o uwagę klienta. Popularna reklama to głównie nakierowanie na sieć, gdzie jednak koncentracja odbiorców jest rozkojarzona i selektywna. Co ważne internetowe reklamy są po prostu ukrywane i możliwość dojścia do klienta jest znacznie mniejsza.

Najefektywniejszy jest wciąż marketing na ulicach. Reklama świetlna LED to idealne rozwiązanie, które przyciągnie zainteresowanie. Jak wiadomo, ulice miast zasypane są różnymi rodzajami banerów, reklam, plakatów i wszechobecnych ulotek. Nie warto więc w nie inwestować. Podświetlanie LED daje tę przewagę nad innymi formami, że niezaprzeczalnie jest zauważalne pośród wszystkich odmiennych promocji na ulicach. Z prostego powodu, że nasz wzrok zawsze będzie wędrował ku temu, co jest barwne, oświetlone, a najlepiej, gdy porusza się. W tym wypadku reklama świetlna bije wszystkie metody marketingu ulicznego.

Reklama LEDowa
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
A jak zastosować paski led?
Jakie posiada zalety? Co najważniejsze wspomniana wcześniej widoczność – nie można przejechać nieporuszenie obok reklamy świetlnej. Interaktywna i ciekawa reklama świetlna LED, najlepiej na lepszym ekranie zbudowanym z diod, bezwiednie przyciągnie nasz wzrok. Po drugie efekty, które zastosujemy na świetlnym ekranie, dają możliwość efektywniejszego wykorzystania dużo mniejszej powierzchni.

Na niewielkim ekranie LED da się wyświetlić tę samą treść, co na kolosalnym banerze, a to wszystko za sprawą tego, że napis może się przemieszczać. Co ciekawe, reklamy świetlne nie są jeszcze tak rozpowszechnione, z tego względu wybranie takiej metody reklamy na ulicach, daje właścicielowi biznesu pewne wyróżnienie wśród reszty. I oczywiście najważniejsza kwestia – podświetlanie LED, jako jedyna metoda reklam ulicznych, daje możliwość tego, że reklama jest widoczna także w nocy. Sprawdź

Tags: reklama, tablice, baner, marketing, bilboard