Zyski które przynosi nam wyświetlanie reklamy w komunikacji miejskiej

Posted on 12/08/2022 3:00pm

W XXI wieku tradycyjne rodzaje reklamy przemijają. Ulotki wpychane do skrzynek na listy, ogłoszenia w gazetach przestały zdawać egzamin. Jak wykazują analizy, obraz animowany jest dzisiaj optymalnym źródłem reklamowym, który wpływając na zmysły daje znakomite efekty. Reklama multimedialna jest to prezentacja spotów marketingowych przy pomocy obrazu cyfrowego.

Przekaz reklamowy wysyłany jest w formie wysokiej jakości obrazu na
wnętrze autobusu
Author: shrinkin'violet
Source: http://www.flickr.com
monitorach ciekłokrystalicznych. Mogą to być przekazy marketingowe, przewodniki, wiadomości a także inne typy informacji. Innowacyjność takiego podejścia stanowi bliską konkurencję dla tradycyjnych nośników reklamowych, jak: afisze, ulotki, słupy ogłoszeniowe.Przewaga reklamy w autobusie nad pozostałymi formami reklamy związana jest ze szczególną, gdyż przymusową sytuacją w jakiej znaleźli się pasażerowie. Są ograniczeni zarówno przestrzennie, jak i czasowo. Trudno jest im wygenerować należytą ilość koncentracji aby skoncentrować się przykładowo na lekturze, ale jednocześnie pragnąc zabić czas wypatrują interesującego medium, które przyciągnęło by ich wzrok na czas podróży.

Postawienie na marketing przy użyciu monitorów LCD gwarantuje prezentację reklamy ogromnie dużemu gronu odbiorców (na przykład w Krakowie każdy z autobusów w przeciągu tygodnia, przewozi od 20 do 30 tys.

Jeżeli ten artykuł jest według Ciebie interesujący, to bez wahania przeczytaj także uwagi spod linku - one również są warte Twojego zainteresowania.

pasażerów) (czytaj więcejmedas-media.com.pl). Użycie autobusów oraz tramwajów jeżdżących po gęsto zaludnionych ulicach największych miejscowości, umożliwia trafienie do setek tysięcy potencjalnych nabywców!

Skuteczność takowej reklamy zapewnia częstotliwość oraz cykliczność powtarzanych treści. Reklama w autobusie jest dynamiczna i
Reklama zewnętrzna
Author: Jan Tik
Source: http://www.flickr.com
kolorowa co skutecznie przykuwa uwagę obserwatora, np. - więcej szczegółów. Oprócz tego spojrzenia przyciągają emitowane aktualności regionalne, ze świata, oraz informacje sportowe, ciekawostki itp..

Niezmiernie istotnym atutem jest też to, iż reklama w autobusie jako jedyna dociera do nabywców w chwili znacznej chłonności umysłu, gdy nigdzie się nie spieszą jak też nie mają nic innego do zrobienia aniżeli spozierać w ekran LCD i czytać wyświetlane na nim informacje.

To przyciągający oko post, ale dodatkowo sprawdź również inny pokrewny i równie niebanalny wpis - my zalecamy to omówienie.

Mało tego, ewentualny klient nie może przełączyć wyświetlanej reklamy co dodatkowo zwiększa skuteczność tego typu działań marketingowych. Odpowiednio skonstruowana reklama w autobusie ma szanse być skuteczna pod warunkiem, iż nie będzie nadmiernie nachalna.

Tags: tramwaj, pasażer, przyciąganie